Szanowni Państwo!

Drogie koleżanki i koledzy!

 

Z przyjemnością zapraszamy na 8. Ogólnopolskie Sympozjum WSPÓŁCZESNE PROBLEMY GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ W POLSCE (WPGI), które odbędzie się jesienią 2024 roku i zostanie zorganizowane przez Państwowy Instytut Geologiczny-Państwowy Instytut Badawczy.

 

Sympozjum WPGI ma charakter ogólnopolski i odbywa się cyklicznie co 3 lata. Uczestniczą w nim przedstawiciele z różnych regionów kraju, charakteryzujących się odmiennymi warunkami i problemami natury geologicznej. Sympozjum cieszy się dużym zainteresowaniem i jest jednym z największych krajowych wydarzeń naukowych, które poświęcone jest przede wszystkim zagadnieniom z dziedziny geologii inżynierskiej.

 

7. Ogólnopolskie Sympozjum Współczesne Problemy Geologii Inżynierskiej w Polsce, odbyło się w dniach 14-17 września 2021 r. w Bydgoszczy, w formie hybrydowej (stacjonarnie i on-line). Była to jedna z niewielu okazji do wymiany doświadczeń i poglądów dotyczących poprawy jakości dokumentowania geologiczno-inżynierskiego w tak licznym gronie. Poprzez wspólne spotkania i nawiązywanie kontaktów przedsiębiorców z naukowcami, Sympozjum umożliwiło transfer wiedzy z nauki do biznesu i przepływ praktycznych doświadczeń z biznesu do środowisk naukowych.

 

8. Sympozjum WPGI wypełnione będzie warsztatami, sesjami, rozmowami i panelami.

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do śledzenia kolejnych komunikatów.

 

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
dr Edyta Majer

NFOSiGW logo full Nowe

Dofinansowano ze środków
Narodowefo Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej

Attachments:
Download this file (KOMUNIKAT_1_8WPGI.pdf)KOMUNIKAT 1276 kB2023-05-12
Download this file (KOMUNIKAT_PL_2_8WPGI.pdf)KOMUNIKAT 21510 kB2023-08-25