Materiały pokonferencyjne – artykuły naukowe:
Zamierzamy wydać materiały pokonferencyjne, które będą uzupełnieniem całości wydarzenia i pozwolą raz jeszcze wrócić do wielu interesujących tematów poruszanych podczas Sympozjum. Planowane jest zamieszczenie artykułów w czasopismach PIG-PIB.

Nadesłane artykuły po pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w:
„Przeglądzie Geologicznym” (wskazówki dla autorów: https://www.pgi.gov.pl/oferta-inst/wydawnictwa/czasopisma/przeglad-geologiczny/informacje/6098-wskaz-dla-autor.html)
lub
„Geological Quarterly” (wskazówki dla autorów: https://gq.pgi.gov.pl/about/submissions)

 

Decyzję o wybraniu artykułów do publikacji w ww. czasopismach podejmą ich redaktorzy naczelni.

Materiały pokonferencyjne ukażą się do końca 2021 roku.

 

UWAGA!  Wszystkie artykuły i abstrakty należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Materiały konferencyjne:

Uczestnicy, w ramach materiałów konferencyjnych, otrzymają 4 książki:

  • "Zasady dokumentowania geologiczno-inżynierskiego (w świetle wymagań Eurokodu 7)"
  • "Wytyczne badań podłoża budowlanego na potrzeby budownictwa drogowego. Część 1: Wytyczne badań podłoża budowlanego w drogownictwie"
  • "Oni tworzyli Państwowy Instytut Geologiczny"
  • "Atlas map Państwowego Instytutu Geologicznego"

oraz Zeszyt abstraktów artykułów i posterów w wersji pdf, kamizelkę BHP z napisem „geolog” i logiem 7. WPGI, kalendarz trójdzielny na rok 2022. 

 

W zależności od formy udziału w Sympozjum materiały konferencyjne i pokonferencyjne zostaną wysłane do uczestników lub przekazane w miejscu organizacji Sympozjum. Możliwy będzie także ich odbiór w PIG-PIB.