3 Konferencja naukowa
"Zmiany klimatyczne w przeszłości geologicznej"

organizowana w trybie online w dniach 9-11 grudnia 2020 r.

przez Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

 

Rejestracja na Konferencję składa się z dwóch kroków:

  • rejestracja on-line przez e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • otrzymanie e-mailem potwierdzenia zgłoszenia uczestnictwa w Konferencji

Uczestnicy- słuchacze proszeni są o założenie kont na platformie Microsoft Teams we własnym zakresie.

Zalecane jest pobranie na komputer aplikacji Microsoft Teams przez wszystkich uczestników (https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app) ze względu na większą funkcjonalność i stabilniejsze działanie niż wersja przeglądarkowa.

Uczestnicy – słuchacze proszeni są przekazanie swojego adresu mailowego, aby można było wysłać na ten adres link pozwalający na uczestnictwo (bierne) w konferencji.

Zaproszenie do konferencji, dla wszystkich uczestników (prelegentów i słuchaczy) zostanie wysłane mailem w postaci linku do sesji konferencyjnej na 2 dni przed planowaną konferencją.

Ponadto prosimy uczestników konferencji o przekazanie informacji osobom zainteresowanym o odbywającej się konferencji.

Kontakt:

Zakład Geologii Regionalnej PIG-PIB
dr hab. Barbara Słodkowska, prof. PIG-PIB

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 22 45 92 271